Новини Кметство Политика Крими Бизнес Фото Спорт Времето Чат

Главна 15:21
« Обратно
Миньор победи Левски с 1:0 в София
Левски загуби от Миньор с 0:1 на „Герена" за първи път от 27 години. „Жълто-черните" бяха по-организираният отбор през цялото време и напълно заслужено се поздравиха с трите точки.

В края на полувремето перничани имаха отличен шанс да поведат. Бибишков бе намерен отлично сам пред вратата, но би в Илиев и младият вратар изби.

Противно на очакванията, картината не се промени особено. Гостите нанесоха своя удар в 59-ата минута. Диамутен сбърка, Бибишков му отне топката и намери Милен Василев, който отблизо се разписа.

След попадението Левски се опита да отвърне на удара, но вече бе трудна да се променя нагласата на играчите. Няколко нелоши шанса се откриха пред Жуниньо и Гаджев, но Чворович винаги се намесваше добре.

Няколко минути преди края. Йовов се разписа с глава, засичайки центриране на Гаджев, но попадението бе отменено заради засада.
25 Март 12, 15:21    Коментари (0)